Pronájem poslaneckých kanceláří

2. srpna 2010 v 6:46
Dostal jsem nápad. Není sice pro všechny, ale využít by se dal. Osoby samostatně výdělečně činné a firmy a vlastně všichni, kteří ke své činnosti potřebují nevirtuální kancelář a zároveň jsou členy některé z parlamentních stran, by se měli obrátit na jejich sektretariáty, aby jim provoz jejich kanceláře hradili. Na otázku proč, odpovíte, že se jedná o splátku za poskytnutý hlas ve volbách.
Nepochybně Vám řeknou, že je to nesmysl. A mají pravdu? Určitě, protože stejný nesmysl je, když z našich daní platíme kanceláře poslancům, kterým jsme "pomohli" obsadit mandát ve sněmovně. Proč jim tyto kanceláře nehradí jejich strany? Bylo by to logické, protože já nejsem v žádné straně a tak nikomu na kancelář přispívat nechci. Nebo proč si jejich chod neplatí ze svého? Že by pak měli málo pro sebe? Aha. Asi si myslí, že nám ostatním toho hodně zbývá, když zaplatíme složenky, že?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 3. září 2011 v 4:45 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama