Chcete svobodu nebo teroristy?

18. ledna 2015 v 11:07
Má Evropa strach z teroristů? S největší pravděpodobností ano. Nestálo by za to udělat opatření, které by toto riziko omezilo? Souhlasíte?
Domnívám se, že nyní nastal čas na to, abychom na Evropy přestali přijímat uprchlíky (Kdo zjistí, že uprchlík není "spící" terorista?) Abychom přestali vydávat vstupní víza (To znamená, že vizum nedostanou ani politici z rizikových zemí.) Také by mělo dojít k tomu, že na všech letištích a hraničních přechodech Evropské unie budou prováděny kontroly, jejichž cílem bude u občanů, kteří se nenarodili v některé ze zemí EU, sejmout otisky, pořídit fotografie tak, abychom měli přehled o pohybu cizích osob. A je samozřejmé, že pokud kontrolovaná osoba nebude mít povolen vstup na území EU, pak nebude vpuštěna.
Podle mého názoru nastal čas, aby nás politici začali chránit. Není důvod k "pokrytecké" humanitě. V době, kdy EU není schopna zajistit práci, vzdělání a zdraví vlastním občanům, není čas na to, aby podporovala jiné národy či etnika. A aby nedošlo k mýlce, že mám na mysli persekuci muslimů, pak vězte, že toto opatření se má týkat všech zemí, které nejsou součástí Evropy. Ano, Rusko je také hrozba.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama