Konec humoru v Evropě?

10. ledna 2015 v 15:43
Zasmáli jste se někdy nad kresleným vtipem? Nepochybně ano. Pobavil Vás vtip o nějakém znamém umělci, politikovi nebo dokonce o bohovi? Asi ano. Znáte někoho, kdo je členem nějaké nábožensky či politicky orientované skupiny? Též si myslím, že budete souhlasit.
Ano, každý jsme jiný a každý můžeme být někým, kdo jej jiný než okolí. To však nikoho, ani nás, neopravňuje k tomu, aby chtěl ty ostatní omezit v jejich životech. Neumím si představit bolest rodin, kterým odlišný způsob myšlení i života jiných lidí, zabil člena rodiny. Vyjadřuji jim tímto soustrast a věřím, že samolibí evropští politici a úředníci, hrající si na otevřenou společnost, pochopí, že by měli chránit především zájmy a svobody těch, kteří respektují uspořádání, které my všichni v Evropě máme. Nebo opět zvítězí zájmy nad dovozem laciné ropy? Vymění politici životy vlastních voličům za hospodářské zisky?
Věřím, že se nebudeme bát, abychom si dělali legraci i sami ze sebe. Nedopusťme, aby francouzská tragédie zahubila svobodu v Evropě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama